Sieťky proti hmyzu sú ideálne riešenie, ktoré je na rozdiel od ostatných ekologické aj efektívne zároveň. Sieťky proti hmyzu spoľahlivo ochránia Váš interiér pred nevítanými návštevníkmi počas celého roka. Siete sú vyrábané z hliníkových profilov rôznych rozmerov a tvarov, je možné zvoliť si pevnú, otváravú, posuvnú alebo samonavíjaciu variantu. V ponuke máme siete na všetky bežné druhy okien a dverí. Je možné ich vyrobiť aj na atypické okná.
Realizácie / Profily a doplnky / sietky.jpg
Základným nosným prvkom sú profily, ktoré môžu byť v bielej hnedej alebo inej farbe RAL. Je možné ich aj laminovať aby bolo možné zladiť sieťky s drevodekorom okien.

Druhou nemenej dôležitou súčastou je samontá sieťovina. Je vyrobená zo sklotextilného vlákna, ktorá odoláva poveternostným vplyvom počas celého roka napriek tomu, že musí byť kvôli drobnému hmyzu pomerne hustá, je v celku priehľadná a pri pohľade von ju v podstate ani nevnímate. Do rámikov je možné osadiť aj iné druhy sieťoviny, napríklad kovovú sietovinu, ktorá zabráni roztrhaniu hlodavcami alebo domácimi miláčikmi, prípadne iné sklotextilné siete, ktoré okrem zabránenia prenikania hmyzu môžu plniť funciu tienenia.

Zaujala Vás naša ponuka?