Corona CT 70

Plastový systém Corona CT 70 s dorazovým tesnením v 5-komorovom profile a 70 mm stavebnej hĺbke sa vyznačuje vynikajúcimi tepelno - izolačnými vlastnosťami a malými pohľadovými šírkami. Veľká škála farebných úprav umožňuje vybrať si z ponuky vyše 20 odtieňov dreva a Uni farieb, vo variantoch jednostrannej alebo obojstrannej laminácie.

Realizácie / Profily / CT-70.jpg

Corona CT 70 v skratke:
- Základná stavebná hĺbka 70 mm
- Malá pohľadová šírka 120 mm v štandardnej kombinácii profilov
- Čisto tvarované línie rámu okna s malými jemnými hranami a a zošikmeniami pohľadových plôch
- Optimálny pomer tepelnej izolácie a stability
- Dizajn krídla v prevedeniach :

- CLASSIC - Nápadné obrysy s dôsledne mäkkým vedením oblúkov a skosením na pohľadových plochách

- RONDO - Geometria krídiel s polo-predsadeným, polooblým vzhľadom


- Pri rekonštrukciách je možné použiť rozličné zasklievacie lišty
- Moderné strieborno - šedé tesnenie z EPDM na bielych profiloch, čierne tesnenie z EPDM na farebných profiloch
- V závislosti na kombinácii profilov a zasklenia je možné dosiahnuť hodnoty Uw =1,3 W / (m² K) so štandardným zasklením Ug = 1,1 W / (m² K)
- V závislosti na profile a výbere zasklenia je možné dosiahnúť vzduchovú nepriezvučnosť (Rw) až do 47dB

Budete príjemne prekvapení, v akom pomere estetická forma a geometricky čisté línie tohto okenného systému umocnia celkový vzhľad vášho domu. S týmto systémom získate vy i vaša rodina ešte lepší pocit z vašich okien.

Corona CT70HS

Plastové posuvné dvere vytvárajú úplne nové perspektívy pre atraktívne stvárnenie priestoru. Vytvárajú elegantnú a presvetlenú architektúru zasklenia na technicky najvyššej úrovni. Tak je možné elegantne zavrieť aj veľké otvory.

S premyslenými plastovými viackomorovými profilmi krídla stavebnej hĺbky 70 mm a s kvalitnými izolačnými sklami dosahuje Corona CT 70 vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti moderných okenných konštrukcií (Uw<=1,4 W/ m²K). Prah zdvižno-posuvných dverí je konštruovaný tak, aby bol prerušený tepelný most medzi interiérom a exteriérom. Účinne sa tým zamedzuje vytvoreniu zóny s „ľadovou“ podlahou v blízkosti okenno-dverného systému. Inovatívny systém tesnení zaručuje maximálnu ochranu pred vetrom a hnaným dažďom, ako aj optimálnu zvukovú izoláciu. A overené systémy uzatvorenia bodov spĺňajú najvyššie požiadavky z hľadiska zamedzenia vlámaniu.

Realizácie / Profily / CT-70-HS.jpg

Corona CT 70 HS v skratke
- Nízky bezbariérový prah
- Optimálne priebehy izoterm zaručujú najlepšiu tepelno-izolačnú schopnosť prostredníctvom penových izolátorov a prerušením tepelného mosta v profiloch výstuh a prahov
- Viackomorová technológia vo všetkých konštrukčných detailoch
- Na utesnenie kritických konštrukčných detailov, napr. v stredovom spoji, sú použité vysoko kvalitné EPDM tesniace vankúšiky
- Prievzdušnosť: trieda 4 podľa normy DIN EN 12207 (trieda zaťaženia C)
- Tesnenie proti hnanému dažďu: trieda 8A podľa normy DIN EN 12208

Vďaka začleneniu do farebného konceptu Corona si Vás systém Corona CT 70 HS získa neobmedzenými možnosťami farebného stvárnenia. Sortiment profilov Corona CT 70 HS je možné dodať v 17 farebných variantoch, tak v jednostrannom, ako aj v obojstrannom vyhotovení.

Corona Si 82

Plastový profilový systém so stavebnou hĺbkou 82 mm dosahuje vynikajúce tepelno-izolačné parametre pri najužších pohľadových šírkach. Tento profilový systém je odpoveďou na rastúce náklady na energie a zvýšené nároky na ochranu životného prostredia. Vďaka kompatibilite systému možno splniť všetky požiadavky na tvar a farbu okien. Okenný systém Corona SI 82 má tri úrovne tesnenia a tradičnú oceľovú výstuž. Pomocou toho a vďaka priemyselnej finalizácii možno v súčasnosti zabezpečiť okná pre nízko energetické domy cenovo výhodne a pri zachovaní vysokého štandardu.

Realizácie / Profily / Corona-SI-82.jpg

CORONA Si 82 v skratke :- Stavebná hĺbka profilov 82 mm
- Úzka pohľadová šírka 120 mm pri štandardnej kombinácii profilov
- Zvýšená stavebná hĺbka pre vyššiu bezpečnosť a ochranu voči vlámaniu
- K dispozícii sú dve geometrie krídel
- Strieborno-sivé tesnenia pri bielych profiloch zabezpečujú decentný vzhľad
- V závislosti od kombinácie profilov a druhu skla je možné dosiahnuť hodnoty koeficientu Uw od 0,9 W/(m²K)

Schüco Alu Inside

Schüco Alu Inside - Nová profilová séria vychádzajúca z patenovaného systému s hliníkovou výstuhou pre najlepšie tepelno-izolačné vlastnosti.Okenné systémy Schüco Alu Inside majú 82 mm stavebnú hĺbku, tri úrovne tesnenia a patentovanú technológiu spojenia s hliníkovou výstuhou. Vďaka tomu je v súčasnosti možné zabezpečiť okná pre pasívne a nízko energetické domy cenovo výhodne a pri zachovaní najvyššieho štandardu. Okenné systémy Schüco Alu Inside majú najrozličnejšie možnosti použitia a sú vhodné tak v oblasti novostavieb, ako aj pri rekonštrukciách. Vďaka rozsiahlemu programu príslušenstva sa zároveň poskytuje vysoká bezpečnosť systému.

Realizácie / Profily / Corona-SI-82-alu-inside.jpg

Schüco Alu Inside v sklatke:
- Stavebná hĺbka profilov 82 mm
- Úzka pohľadová šírka 120 mm pri štandardnej kombinácii profilov
- Zvýšená stavebná hĺbka pre vyššiu bezpečnosť a ochranu voči vlámaniu
- 7-komorový profilový systém s najlepšími tepelno-izolačnými vlastnosťami
- Možnosť doplniť dodatočné izolačné vložky pre vylepšenie izolačných vlastnstností profilov
- Vysoká statická bezpečnosť vďaka novo vyvinutej patentovanej technológii spojenia s hliníkovou výstuhou
- Možnosť dodatočne vystužiť krídlo oceľovou výstuhou
- Inteligentná konštrukcia: koncepcia rámu bez použitia ocele a bez izolačnej peny zabraňuje vzniku tepelných mostov a je plne recyklovateľná
- Geometria krídiel s klasickým plochým vzhľadom ( CLASSIC )
- Striebro-sivé tesnenia pri bielych profiloch zabezpečujú decentný vzhľad
- V závislosti od kombinácie profilov a druhu skla je možné dosiahnuť hodnoty koeficientu Uw < 0,8 W/(m²K)

Top ALU

Program Top ALU v sebe zahŕňa systém hliníkových krycíl líšt pre všetky profilové systémy CORONA. Možnosť zvoliť si povrchovú úpravu farieb RAL pre hliníkové profily, pri zachovaní rovnakých predností a energetických vlastností ako u plastových systémov CORONA, dodajú Vášmu domu nové možnosti ako farebne zladiť vzhľad okna s fasádou domu. Vonkajšie hliníkové krycie lišty treba chápať ako dodatočný dizajnový prvok stvárnenia fasády, pričom vďaka takmer nezničiteľnému povrchu zvyšujú životnosť konštrucií vyrobených touto technológiou.

Realizácie / Profily / top-alu.jpg

Tento systém je určený pre všetky profilové systémy CORONA vrátane veľkého sortimentu doplnkových profilov. Vďaka tomu je použiteľný v takmer každej situácii aj pri zložitejších konštrukčných riešeniach. Všetky profily sú navhnuté tak aby zladili každý detail okna s dodatkovými profilmi v jeden konštrukčný celok pri zachovaní vlastností okna podľa noriem.

Zaujala Vás naša ponuka?